Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Meie ise
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 19:50

» Le Chat
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 13:53

» go, RUN
by Ariadne Bellard Nelj 9 Veeb 2012 - 20:45

» Tutvustus
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 21:36

» Välguvargad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:16

» Rohelised
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:10

» Raisakotkad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:05

» Piraadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:56

» Nomaadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:37

Top posting users this month
No user


Vaba Teema Chat

+9
Valgekihv
aramis
CuteEvilFairy
Back In The USSR
Maylie Helen Kerras
Gelzuska
Arthemise Bellard
gdskkrsw
Luke Strauss
13 posters

 :: Foorum :: Vaba Teema :: Muu

Lehekülg 19, lehekülgi kokku 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keterlyn Kolm 21 Mai 2008 - 15:33

Peaks vist olema küll.
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by gdskkrsw Kolm 21 Mai 2008 - 15:59

Ei , ma mõtlen milline sõna neist tähendab hanguma ? Ainult üks on õige. ;d

gdskkrsw

Female Postitusi: : 2353
Registration date : 30/12/2007

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keeleigh Clark Kolm 21 Mai 2008 - 16:00

Kivistuma kohe kindlasti mitte. Ma pakun, et kas jäätuma, või tarretuma. Ah, pane, et on tarretunud.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by gdskkrsw Kolm 21 Mai 2008 - 16:01

Tubli ! Õige !. :*
Aga ma ise panin külmuma (alguses jäätuma ja siis tõmbasin maha. )
Ja see viga oligi mul tasemetöös.

gdskkrsw

Female Postitusi: : 2353
Registration date : 30/12/2007

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keterlyn Kolm 21 Mai 2008 - 16:04

Aa, ok ma sain valesti aru Vaba Teema Chat - Page 19 171236 oleksin pakkunud tarretuma.
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keeleigh Clark Reede 23 Mai 2008 - 16:30

Ma sain Matemaatika eksamil ''kolme''...ma olen nii madalale laskunud. Järgmisest aastast proovin rohkem. Ja ''madalal laskunud'' all ei pidanud ma silmas, et eksamil ''kolme'' sain, vaid seda, et kui ma sain teada, et tuli ''kolm'', olin ma rõõmust lolliks minemas =/ Kartsin ''kahte'', mis tähendaks, et peaksin uuesti tegema.

Ma vaatasin ''Elfen Lied''i nimelise jaapani joonisfilmi läbi Vaba Teema Chat - Page 19 171236 Päris hea oli. Kõige vägivaldsem ja perverssem joonisfilm, mida ma elusees näinud, olen, aga selline nukker, sügava looga ja mõnus. Sisuliselt on seal üks teatud mutatsioon - dicloniused. Nad on inimeste moodi, aga neil on peas sarvemüksud (nagu Nukitsamehel) ja lisaks on neil ''vektorid'', mis kujutavad endast siis nähtamatuid käsi, mille võimed ilmnevad ainult siis, kui omanik seda soovib. Sisuliselt algab see anime sellega, kuidas üks roosade juustega naine ühest uurimislaborist jalga laseb, sealjuures kõigi tee peale ette jäänute jäsemed otsast kiskudes ja nad tappes (vektoritega muidugi). Siis tal oli veel kiivrilaadne asi peas, aga teda tulistati, kuul põrkas kiivrilt tagasi, tema lasi jalga, kuid kaotas kuulilt saadud löögi tagajärjel mälu, arendas teise isiksuse (st. kaks tüüpi leidsid ta hiljem ranna pealt nutmas. Ta oli võimetu rääkima, ega mäletanud üldse midagi ja tal olid sarvekesed peas. Ainus, mida ta üldse ütles, oli ''Nyu'' ja selle järgi hakati teda siis kutsuma). Muidugi laboritüübid palkasid igasugu teisi tüüpe, et nad selle ''ohtliku sarimõrtsuka'' kinni püüaksid, kuigi antud dicloniuse see...alter-ego, mis tekkis pärast kuulitabamust, on täiesti ilma süüta, paremale mõtlev isik, kes ei teeks kärbselegi liiga, kuigi mõned mälestused või löögid pähe võivad temas selle ''õige'' isiksuse üles äratada (selle isiksuse, kes laborist põgenedes inimesi tappis ja seda ka enne laborisse sattumist tegi) st. ta on praktiliselt nagu viitsütikuga pomm. Mõnus joonisfilm tegelt Vaba Teema Chat - Page 19 171236 Mulle meeldis, et just inimesi näidati seal halbade tegelastena. Tähendab loomulikult see diclonius oli halb, kuna ta ei pidanud inimelusid milleksgi ja tappis neid, nagu sipelgaid, aga seda tegi ta seepärast, et talle oli lapsepõlves korrutatud, et dicloniused ei ole inimesed ja teda sisuliselt ahistati kogu lapsepõlve vältel nende sarvekeste pärast, kuni ta leidis, et ühtegi inimest ei saa usaldada. =/ Aga verine oli. Mitte, et veri mind kõigutaks. ''Hellsing''is ja ''Hellsing OVA''s lendas päid kahte lehte ning kuuliauke oli ka, aga seal oli veri otsekui tsensuuriks. ''Elfen Lied'' oli selles suhtes vägivaldsem ja vastikumate vigastustega, et seal lendas inimestel jäsemeid, neid rebiti, mitte ei tulistatud maha ja lisaks verele oli näha ka lihaseid ja luid, mis on juba vastikumad...mnjah. Aga lõppkokkuvõttes positiivne kogemus...võibolla oleksin pidanud selle vaatamise asemel kunstikoolis käima, aga oh well. *pistab ühe mõnusa AMV ka posti lõpetuseks* Elfen Lied - What I've Done - Linkin Park
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keeleigh Clark Esm 30 Juun 2008 - 13:06

Ma tahaksin veel mainida, et minu regulaarne kohalviibimine Internetis on kahtluse alla seatud, sest mu õde on kodus ja tuba, kus on arvuti, on nüüd tema oma. Ning ta tõi oma läpaka kaasa. Meil on selline netijuhe (õiget terminit selle kohta ei tea). Igastahes, kui see on minu arvuti taha ühendatud, on minu arvutil net, kui on õe arvuti taha ühendatud, on õel internet. Ma olen praeu õe läpaka taga, sest ta ei viitsinud enne ära minekut ümber sättida ja ise ma seda ei oska.
Tulen arvutisse, mil iganes võimalik, aga lubadusi m anda ei saa.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Back In The USSR Teis 1 Juul 2008 - 8:09

Aih... Keeruline sul. Mul on õegfa sama arvuti, nii et natuke sarnane, siis kui ta magab, siis kasutan. ^^
Back In The USSR
Back In The USSR

Female Postitusi: : 599
Asukoht : Tühjuses.
Registration date : 14/01/2008

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by gdskkrsw Teis 1 Juul 2008 - 10:11

Mul isaga on sama juhe, aga selle ümberpaigutamine on tegelikult väga lihtne minumeelest.

gdskkrsw

Female Postitusi: : 2353
Registration date : 30/12/2007

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keeleigh Clark Teis 19 Aug 2008 - 23:35

Nüüd ma oskan netijuhet ümber paigutada.

Igastahes on mul praegu paari sõbraga üks küllaltki sanity-drop rollimäng praegu ühes jututoas pooleli Vaba Teema Chat - Page 19 55940
Igastahes mina ja mu sõber oleme libaloomad. Täiskuu ajal muutume kindlalt loomadeks, muidu soovi korral, loomadena on loomamõistus ja hägused inimesemälestused, inimesena inimesemõistus ja hägused loomamälestused ning kui muutud loomaks, siis riided jäävad maha. Ühesõnaga sõber on mingi kärpkaslane, kelle nime ma koguaeg ära unustan ja mina olen rebane, ning teine sõber on mängujuht st. viib lugu edasi ja mängib ülejäänud tegelasi.
Nüüd on siis selline asi, et täiskuu ajal minu tegelane jättis enda riided puuõõnsusesse, ja läks rebaseks käima, sõbra tegelane jättis oma rõivad lähedal asuva puu juurte vahele ja läks kärpkaslaseks käima, öösel trehvasid paar korda kokku, hommikul ärkasid oma riiete juures, ajasid juttu, siis minu tegelane arvas miskipärast, et sõbra tegelane on ka rebane, aga sõbra tegelane siis muutis ennast tema rahustamiseks kärpkaslaseks, aga kuna loomaks ja tagasi muutumine nõuab jõudu, siis ei oli ta pärast seda nii väsinud, et enam tagasi muutuda ei jaksanud. Minu tegelasel hakkas sõbrast kahju, võttis tema riided ühe käe peale, kärpkaslase teise käe peale, viis oma koju (ise suht nooruke tüdruk, muide)...pärast seda ta suht heitis magama, kärpkaslasest libaloom puges ka voodisse, riided jäid aknalauale. Hommikul avastas minu tegelane, et sõbra tegelane on tagasi muutunud, üritas oma ema tuppa tulemast takistada, kuni sõbra tegelane koos riietega aknast välja ronis, kuid isa juhtus nägema, püüdis mõlemad kinni ja nüüd on minu tegelase vanematel (keda mängujuht mängib) olukorrast täiesti vale arusaam ja nad proovivad meie tegelasi paari panna, eriti, kuna sõbra tegelane on ka libaloom ja lisaks sellele arvavad kõik, et ta muutub rebaseks, sest see sõna on tema märgi alla kirjutatud (keegi tegi märki tatoveerides väga lolli vea). Nüüd on meil jube keeruline situatsioon, kus vanemad ei taha kuulata, minu tegelane on hüsteerias ja ''peigmeest'' kuulatakse üle o.0 Aga tore mäng oli...
EDIT: Ok, hetkeseisuga on nad abielus, kuigi lahutused on antud mängus ka olemas, seega kavatsevad meie tegelased peretüli lavastada ja uuesti vallalisteks saada.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Keterlyn Kolm 20 Aug 2008 - 17:06

Keeruline elu neil Vaba Teema Chat - Page 19 171236
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Vaba Teema Chat - Page 19 Empty Re: Vaba Teema Chat

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 19, lehekülgi kokku 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Foorum :: Vaba Teema :: Muu

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele