Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» Meie ise
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 19:50

» Le Chat
by Cecilie Montez Püh 6 Mai 2012 - 13:53

» go, RUN
by Ariadne Bellard Nelj 9 Veeb 2012 - 20:45

» Tutvustus
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 21:36

» Välguvargad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:16

» Rohelised
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:10

» Raisakotkad
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 20:05

» Piraadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:56

» Nomaadid
by Luke Strauss Püh 5 Veeb 2012 - 19:37

Top posting users this month
No user


Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

+6
Evanna
Back In The USSR
Luke Strauss
gdskkrsw
Gelzuska
Keeleigh Clark
10 posters

 :: Foorum :: Rollimängud

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Püh 12 Okt 2008 - 9:08

Alguses ta küll selline polnud... :/
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keterlyn Püh 12 Okt 2008 - 12:13

Tugevatel iskutel (nagu Sati) on mulle tugev mõju. Ma ei pruugigi ise tegelikult nii arvata, aga tol hetkel ma arvan, et ma arvan. Kui sa aru said, natuke segane lause....
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Esm 10 Nov 2008 - 16:42

((mõned loomad?))

Ma mõtlesin pigem midagi teleportimise sarnast. Tahaks Gwini ruttu kätte saada ning selle Neliku-asjaga ühele poole saada...so that I could work on my plot. Aga jah. Loomad kõlbaksid ka. Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 55940 Seda annaks mõne posti pärast mängusiseselt arutada, mis, kus ja kuidas.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keterlyn Esm 10 Nov 2008 - 18:14

teleportimise poolelt: me võiks nt. mingisse auku kukkuda ja see viiks meid kuskile lähemale, kus me nt. Gwyni karjumist kuuleks. Me l
äheks sinna ja võidaks selle... olendi ära (ma ei mäleta, kes see oli Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236 )
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Esm 10 Nov 2008 - 18:54

Aga kas me seal lähedal juba olla ei võiks? Miks peab see olend kaugel olema? Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keterlyn Esm 10 Nov 2008 - 19:27

sest tegelt kui sa loed seda teksti, mismkikael kirjutas, siis ta peaks suht kaugel olema.
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Laup 15 Nov 2008 - 15:55

Kust sa seda järeldad?
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keterlyn Püh 16 Nov 2008 - 10:22

Ma ei tea... tundub Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 633142 Aga tegelt eks ta võib lähedal ka olla, see teeks asja muidugi kõvasti lihtsamaks.
Keterlyn
Keterlyn

Female Postitusi: : 638
Asukoht : Saue Vabariik
Registration date : 06/01/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Ketu
Vanus: 17
Hõim: Välguvargad

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Nenya Esm 17 Nov 2008 - 4:17

Ma olen vastik ja eiran seda punast teksti eest. Eks siis otsustage ise kas viskate mu välja või mitte, sest esimene post võtab veel arvatavasti aega.

Nimi: Bellatrix Luthor
Vanus: Välja näeb kusagil kahekümnendates, tegelikuses on 200+
Sugu: Naine
Rass: Haldjas
Välimus: Pilt1. Pilt2. Sirged, pikad, ja punakaspruunid juuksed. Kodulinnas rahva nähes üldiselt lokkis juuste ja kasitud välimusega. Kehaehitus on üsna kõhetu aga kurvikas. Silmad on rohelised ja nahk roosakas. Juuksed on väljaspool linna tavaliselt kas lahtised (sirged) või patsi punutud.
Rõivastus: Oleneb olukorrast. Linnas üldiselt kleidid. Treenides, rännates ja väljaspool linna üldiselt kannab: tume!pruune nahast, mugavalt istuvaid (mitte liiga ümber aga ka mitte lotendavaid) pükse. Tugevast tumedast parknahast, põlvedeni ülatuvaid saapaid?, mis on alt pehmemaks ja soojemaks tehtud vildiga (see teeb teda ka pisut pikemaks). Tugevat nahast vabalt puusadel rippuvat vööd. Pehmet linast alussärki ja selle peal pruuni tugevalt kinni olevat vesti (ei sega liikumist kuid on rinnahoidja eest Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236 ). Suviti kannab nende peal veel jakki (mille materjali praegu lahti ei hammusta, sest ei tea täpselt millist riiet veel on, aga nahk see pole igatahes!), talviti pikka valgetiigri kasukat + nipet-näpet midagi soojemat.
Relvastus: Vibu + nooltetupp, vasakul puusal mõõk ja paremal pistoda ning väike kotike esmatähtsa kraamiga (nagu näiteks purk liimi laadse pastaga, lisa vibu nöör, noolepead? ja luisk).
Varustus: Siia siis ka see eelmainitud kotike + suurem matkakott kus on: toitu, vett, ennustuskivikesed, õmblustarvikud, lisa pistoda, mõned nipsasjakesed ja mõned lisariided.
Oskused: (sealhulgas ka keeled jms.) Valdab vabalt kõiki enim teadaolevaid keeli nagu: Haldja, inimeste, tumehaldjate ja päkapikkude keel. On osav nii mõõgavõitluses kui ka vibuga. Liigub nagu haldjale omane pehmelt ja vaikselt. Ta on küll väike, aga see eest pikk (kuskil 160cm eeldades, et kõik on lühemad kui tänapäeval)ja see aitab tal ronida ning hüpata. + On õppinud elemendimaagiat, preestrite tasemel ta seda ei oska kuid siiski piisavalt, et seda oskuseks nimetada.
Ajalugu: On külavanema/linnapea tütar(Dir Mi’Re). Elas oma esimesed 100 aastat rahulikult ja ilma erilise seiklushimuta, siis aga kuulis päkapikkudest ja nende uskumatust sepakunstist ja otsustas seda uurida ning kui võimalik siis õppida/kaasa tuua. Esialgu ta sellest oma vanematele väga ei rääkinud ja õppis omapead (mõningase abiga). Teda hakkas ka maagia huvitama ja pika mangumise peale sai ta ühe preestri nõusse, et too teda õpetaks. Suutis ta seda vanemate eest varjata kuskil 2 aastat ja kui see välja tuli järgnes suur tüli. Vanemad siiski leppisid tütre sooviga ja aitasid teda igati. Viimased kümmekond aastat on Bellatrix päkapikkudega tihedalt suhelnud, nende keele ära õppinud ning teadmisi vahetanud. Tal on õnnestunud üks päkapikk ka mägedest välja meelitada ning talle üht väiksemat haldjaküla näidanud. Päkapikud tagusid talle ka mõõga mida ta kannab.
Muu: (kui tal on foobiaid, veidrusi, religioosseid eelistusi, lemmikloomi vms.) Väga avameelne ja laia silmaringiga. Aevastab alati kolm korda. Kodus on ka üks kodustatud metskass. Ka hobune on tal täitsa olemas (must täkk).
Nenya
Nenya

Female Postitusi: : 45
Asukoht : @ Green Christmas :)
Registration date : 17/11/2008

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Luke Strauss Esm 17 Nov 2008 - 17:49

Hmm, ma arvan, et siia rollimängu ei mahu enam. Aga tule uute rollimängu.
Luke Strauss
Luke Strauss
Üksik hunt

Female Postitusi: : 1355
Registration date : 03/10/2007

RPG tegelased
Hüüdnimi: Lucky
Vanus: 21
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Nenya Teis 18 Nov 2008 - 15:55

Clio ütles, et vist nagu mahuks Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236. Vaatab kui see mäng ära ei sure siis saab minu tegelase abiga sellesse müüti selgust tuua, kellegi selleks Kuldseks nelikuks ära vormistada ja siis ilmuks keegi paha-paha ka. Mingit ploti ei tundu praegu olevat va see kuldne nelik, samas see jätaks vähemalt 2 mängijat välja.
Nenya
Nenya

Female Postitusi: : 45
Asukoht : @ Green Christmas :)
Registration date : 17/11/2008

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Luke Strauss Teis 18 Nov 2008 - 18:46

No siis sobib.
Luke Strauss
Luke Strauss
Üksik hunt

Female Postitusi: : 1355
Registration date : 03/10/2007

RPG tegelased
Hüüdnimi: Lucky
Vanus: 21
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Kolm 19 Nov 2008 - 11:47

Mina olen täiesti nõus Nelikust välja jääma, eriti siis, kui Sati samuti jääb. Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Nenya Nelj 20 Nov 2008 - 19:22

Noh kellestki või kellegeist peaks siis kuripaha ka saama. Muidu pole sel nelikul nagu väga mõtet. Või ma ei tea Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236. On kellelgi mingi kindel plaan?
Nenya
Nenya

Female Postitusi: : 45
Asukoht : @ Green Christmas :)
Registration date : 17/11/2008

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Reede 21 Nov 2008 - 20:44

Nenya kirjutas:või kellegeist peaks siis kuripaha ka saama.

Mul oli kavas Nepthys kurjaks muuta... aga mingit erilist plotikest sellest ilmselt välja ei tule.

Meil oleks vaja jõuda suht ruttu mõnda kohta...kus oleks võimalik saada üks teatav reliikvia. Mõni päkapikkude pühakoda, või mõne koletise aare, või midagi taolist...

Kahjuks pole mul täna aega postitada.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Reede 21 Nov 2008 - 20:50

Kas Gwyn polnud mingi koletise käes? Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Luke Strauss Laup 22 Nov 2008 - 8:09

On küll Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236
Luke Strauss
Luke Strauss
Üksik hunt

Female Postitusi: : 1355
Registration date : 03/10/2007

RPG tegelased
Hüüdnimi: Lucky
Vanus: 21
Hõim: -

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Laup 22 Nov 2008 - 16:26

Noh, kui selle koletise aare see olekski, saaks kohe kaks ühe hoobiga. Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236 Aga oleneb muidugi asjast, see on ju ämblik. Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Püh 23 Nov 2008 - 0:41

No rääkiv ämblik? Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236 Hakake liikuma, ma tulen teile siis järele.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Kolm 26 Nov 2008 - 19:16

Järele? Kuhu sa siis jääd?
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Laup 6 Dets 2008 - 1:15

Mul polnud (võibolla ei ole ka) aega postitada, seega ma tahtsin lihtsalt teada anda, et minu järgi pole mõtet oodata.

Ja vabandan oma praeguse postituse pärast. Ma ei jaksanud enam kauem oodata...
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Laup 6 Dets 2008 - 21:23

Miks sa vabandama peaksid? Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 171236

Ma ei oska nüüd öelda, mida mina tegema peaksin ^^.
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Laup 6 Dets 2008 - 23:19

Jookse järgi? Jää paigale? Kilju ja torma ringiratast nagu aru kaotanud kalkun? Kirjelda, kuidas ülejäänud grupp Kotta viiakse ja läbi kuulatakse, sest mina seda stseeni kirjeldama ei hakka?
Mul on tunne, et tegelikult ei tea mitte keegi enam, mida tuleb teha. =/
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Evanna Teis 16 Dets 2008 - 18:31

Ma tahan teada, mis sul plaanis on ^^. Ma tahaksin justkui sulle järele joosta, aga kui sul on mingid kurioossed plaanid, rikuksin ehk ma need ära? =)
Evanna
Evanna

Female Postitusi: : 453
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 08/03/2008

http://hpfannid.net

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Keeleigh Clark Reede 19 Dets 2008 - 4:00

Võid järele joosta. Kurioosseid plaane mul pole.
Keeleigh Clark
Keeleigh Clark
Cliodinismi rajaja

Female Postitusi: : 436
Asukoht : Pärnu
Registration date : 24/04/2008

RPG tegelased
Hüüdnimi: Skelly
Vanus: 23
Hõim: Rotid

http://www.cliotna.deviantart.com

Tagasi üles Go down

Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus - Page 7 Empty Re: Jumalate otsused-tegelased,arutlus,kriitika,maailmakirjeldus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Foorum :: Rollimängud

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele